E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

110ZW3S serie

110ZW3S serie

Productserie: Borstelloze DC MotorProduct naam: 110ZW3S SeriesProduct intro: 110ZW3S serie == voor meer informatie: ==

Nair Motion Technologies Co., Ltd is een van de hoogste niveau China 110zw3s reeks fabrikanten en leveranciers, als een professioneel bedrijf, is altijd onze fabriek kunnen produceren 110zw3s serie producten met zowel goede kwaliteit en prijs. Welkom bij producten bij ons koopt.

Productserie: Borstelloze DC-Motor

Product naam: 110ZW3S serie

Product intro: 110ZW3S serie

== Voor meer informatie: ==


ModelEenheden110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Aantal Polen
8
Nummer van de fase
3
Nominale spanningVDC310170310170170170170
Nominaal toerentalRPM3000300030002000240020002400
Continu kraam koppelN.m2.22,24.87.1647.168.5928.592
Nominaal koppelN.m224667.167.16
Nominaal vermogenW62562512501250150015001800
Piek koppelN.m661217.9117.9121.4821.48
PiekstroomA814,514.731,537,537,545
Koppel constanteNM / A0.770.770.770.5950,50.5950,5
Terug E.M.FV/KRPM80,544,281.5862.9653.153.162.96
Rotor traagheidg.c㎡1.91.93.3555.95.9
Lichaamslengtemm125125155185185210210
SpanningsbereikVDC48 ~ 310
SnelheidsbereikRPM1000 ~ 3000
GewichtKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s serie, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, bedrijf, kopen, producten

Een paar: 42JXG50K-42BL40

Volgende: 22JX10K-22ZY38B

Verwante producten
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd