E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

90ZW3S serie

90ZW3S serie

Productserie: Borstelloze DC MotorProduct naam: 90ZW3S SeriesProduct intro: 90ZW3S serie == voor meer informatie: ==

Nair Motion Technologies Co., Ltd is een van de hoogste niveau China 90zw3s reeks fabrikanten en leveranciers, als een professioneel bedrijf, is altijd onze fabriek kunnen produceren 90zw3s serie producten met zowel goede kwaliteit en prijs. Welkom bij producten bij ons koopt.

Productserie: Borstelloze DC-Motor

Product naam: 90ZW3S serie

Product intro: 90ZW3S serie

== Voor meer informatie: ==


ModelEenheden90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Aantal Polen
4
Nummer van de fase
3
Nominale spanningVDC244848484848310310
Nominaal toerentalRPM40004000200060002000400020006000
Continu kraam koppelN.m0.60.81.21.21.71.72.82.2
Nominaal koppelN.m0,50,7111.61.52.52
Nominaal vermogenW2092932096283356285241256
Piek koppelN.m1.52.1334.84.57.56
PiekstroomA17.324.217.43527,851,86.614.7
Koppel constanteNM / A0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
Terug E.M.FV/KRPM9.29.218.249,0618.249.2120,343,3
Rotor traagheidkg.c㎡0,450.60.90.92.12.12.952.95
Lichaamslengtemm68758888108108136136
SpanningsbereikVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
SnelheidsbereikRPM2000 ~ 6000
GewichtKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: 90zw3s serie, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, bedrijf, kopen, producten
Verwante producten
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd