E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3SA serie

86ZW3SA serie

Productserie: Borstelloze DC MotorProduct naam: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA serie == voor meer informatie: ==

Nair Motion Technologies Co., Ltd is een van de hoogste niveau China 86zw3sa reeks fabrikanten en leveranciers, als een professioneel bedrijf, is altijd onze fabriek kunnen produceren 86zw3sa serie producten met zowel goede kwaliteit en prijs. Welkom bij producten bij ons koopt.

Productserie: Borstelloze DC-Motor

Product naam: 86ZW3SA serie

Product intro: 86ZW3SA serie

== Voor meer informatie: ==


ModelEenheden86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Aantal Polen
4
Nummer van de fase
3
Nominale spanningVDC24484831048310
Nominaal toerentalRPM200040002000600020006000
Continu kraam koppelN.m0.840.841.681.682,522.2
Nominaal koppelN.m0,70,71.41.42.12
Nominaal vermogenW1472932938794401256
Piek koppelN.m2.12.14.24.26.36
PiekstroomA252424,710,83615,4-inch
Koppel constanteNM / A0.0840.0870.170.390.1750.39
Terug E.M.FV/KRPM8,99.251841,318.541,3
Rotor traagheidKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Lichaamslengtemm71719898125125
SpanningsbereikVDC12 ~ 310
SnelheidsbereikRPM2000 ~ 6000
GewichtKg1.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa serie, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, bedrijf, kopen, producten

Een paar: 32JXE30K-28ZY47P

Volgende: 80ZYT serie

Verwante producten
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd