E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3S serie

86ZW3S serie

Productserie: Borstelloze DC MotorProduct naam: 86ZW3S SeriesProduct intro: 86ZW3S serie == voor meer informatie: ==

Nair Motion Technologies Co., Ltd is een van de hoogste niveau China 86zw3s reeks fabrikanten en leveranciers, als een professioneel bedrijf, is altijd onze fabriek kunnen produceren 86zw3s serie producten met zowel goede kwaliteit en prijs. Welkom bij producten bij ons koopt.

Productserie: Borstelloze DC-Motor

Product naam: 86ZW3S serie

Product intro: 86ZW3S serie

== Voor meer informatie: ==


ModelEenheden86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Aantal Polen
8
Nummer van de fase
3
Nominale spanningVDC48
Nominaal toerentalRPM10003000100030001000300010003000
Continu kraam koppelN.m0.420.420.840.841.681.682,522.2
Nominaal koppelN.m0.350.350,70,71.41.42.12.1
Nominaal vermogenW24,311073220147440220660
Piek koppelN.m1.051.052.12.14.24.26.36.3
PiekstroomA2,868.65.717.111.434.317.251.5
Koppel constanteNM / A0.3240.120.3240.120.3240.120.3240.12
Terug E.M.FV/KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Rotor traagheidg.c㎡0.40.40.80.81.61.62.42.4
Lichaamslengtemm585871719898125125
SpanningsbereikVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
SnelheidsbereikRPM1000 ~ 3000
GewichtKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3s serie, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, bedrijf, kopen, producten

Een paar: 63ZW-63ZY105

Volgende: 80ZW3S serie

Verwante producten
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd