E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

80ZW3S serie

80ZW3S serie

Productserie: Borstelloze DC MotorProduct naam: 80ZW3S SeriesProduct intro: 80ZW3S serie == voor meer informatie: ==

Nair Motion Technologies Co., Ltd is een van de hoogste niveau China 80zw3s reeks fabrikanten en leveranciers, als een professioneel bedrijf, is altijd onze fabriek kunnen produceren 80zw3s serie producten met zowel goede kwaliteit en prijs. Welkom bij producten bij ons koopt.

Productserie: Borstelloze DC-Motor

Product naam: 80ZW3S serie

Product intro: 80ZW3S serie

== Voor meer informatie: ==


ModelEenhedenEenheden80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Aantal Polen

8
Nummer van de fase

3
Nominale spanningVDCVDC4848310310
Nominaal toerentalRPMRPM2500300020002500
Continu kraam koppelN.mN.m1.562.94.24.8
Nominaal koppelN.mN.m1.32.43.54
Nominaal vermogenWW3407547331047
Piek koppelN.mN.m3.87.110.512
PiekstroomAA28.362,89.513,5
Koppel constanteNM / ANM / A0.1210.0680.0420.121
Terug E.M.FV/KRPMV/KRPM108.877,565,7
Rotor traagheidg.c㎡Kg.c㎡1.051.822,632.97
Lichaamslengtemmmm98122150160
SpanningsbereikVDCVDC12 ~ 310
SnelheidsbereikRPMRPM1000 ~ 3000
GewichtKgKg33.54.14.3
Hot Tags: 80zw3s serie, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, bedrijf, kopen, producten

Een paar: 86ZW3S serie

Volgende: 63ZW-63ZY125

Verwante producten
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd