E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

57ZW3Y serie

57ZW3Y serie

Productserie: Borstelloze DC MotorProduct naam: 57ZW3Y SeriesProduct intro: 57ZW3Y serie == voor meer informatie: ==

Nair Motion Technologies Co., Ltd is een van de hoogste niveau China 57zw3y reeks fabrikanten en leveranciers, als een professioneel bedrijf, is altijd onze fabriek kunnen produceren 57zw3y serie producten met zowel goede kwaliteit en prijs. Welkom bij producten bij ons koopt.

Productserie: Borstelloze DC-Motor

Product naam: 57ZW3Y serie

Product intro: 57ZW3Y serie

== Voor meer informatie: ==


ModelEenheden57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Aantal Polen
4
Nummer van de fase
3
Nominale spanningVDC24
Nominaal toerentalRPM2000400060002000400060002000400020004000
Continu kraam koppelN.m0,190,190,190.3840.3840.3840.540.540.720.72
Nominaal koppelN.m0.160.160.160.320.320.320,450,450.60.6
Nominaal vermogenW33,567100.56713420194188125251
Piek koppelN.m0,480,480,480.960.960.961.351.351.81.8
PiekstroomA5.5811.116,711.122.233.315,631.220,841,6
Koppel constanteNM / A0.0810.0450.0280.0810.0450.0280.0810.0450.0810.045
Terug E.M.FV/KRPM€ 8,574.83€ 8,574.83€ 8,574.8€ 8,574.8
Rotor traagheidg.c㎡60,560,560,5113113113181,5181,5242242
Lichaamslengtemm5454547474749494114114
SpanningsbereikVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
SnelheidsbereikRPM2000 ~ 6000
GewichtKg0,50,50,50,750,750,75111,251,25
Hot Tags: 57zw3y serie, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, bedrijf, kopen, producten

Een paar: 22JX5K-22ZY38B

Volgende: 42JXG50K-42BL40

Verwante producten
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd