E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

42ZW3SA serie

42ZW3SA serie

Productserie: Borstelloze DC MotorProduct naam: 42ZW3SA SeriesProduct intro: 42ZW3SA serie == voor meer informatie: ==

Nair Motion Technologies Co., Ltd is een van de hoogste niveau China 42zw3sa reeks fabrikanten en leveranciers, als een professioneel bedrijf, is altijd onze fabriek kunnen produceren 42zw3sa serie producten met zowel goede kwaliteit en prijs. Welkom bij producten bij ons koopt.

Productserie: Borstelloze DC-Motor

Product naam: 42ZW3SA serie

Product intro: 42ZW3SA serie

== Voor meer informatie: ==


ModelEenheden42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Aantal Polen

8

Nummer van de fase

3

Nominale spanningVDC

24

Nominaal toerentalRPM100030004000100030004000100030004000
Continu kraam koppelN.m0.0960.0960.0960,190,190,190.280.280.28
Nominaal koppelN.m0.080.080.080.160.160.160,240,240,24
Nominaal vermogenW8.32533.216,650672575100
Piek koppelN.m0,240,240,240.570.570.570.720.720.72
PiekstroomA1.33.95.22.67.810.43.911,7215.63
Koppel constanteNM / A0.1620,060.0450.1620,060.0450.1620.030.045
Terug E.M.FV/KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Rotor traagheidg.c㎡242424484848727272
Lichaamslengtemm464646626262787878
SpanningsbereikVDC12 ~ 48
SnelheidsbereikRPM1000 ~ 4000
GewichtKg0.30.30.30.440.440.440,560,560,56
Hot Tags: 42zw3sa serie, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, bedrijf, kopen, producten
Verwante producten
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd