E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

42ZW3S serie

42ZW3S serie

Productserie: Borstelloze DC MotorProduct naam: 42ZW3S SeriesProduct intro: 42ZW3S serie == voor meer informatie: ==

Nair Motion Technologies Co., Ltd is een van de hoogste niveau China 42zw3s reeks fabrikanten en leveranciers, als een professioneel bedrijf, is altijd onze fabriek kunnen produceren 42zw3s serie producten met zowel goede kwaliteit en prijs. Welkom bij producten bij ons koopt.

Productserie: Borstelloze DC-Motor

Product naam: 42ZW3S serie

Product intro: 42ZW3S serie

== Voor meer informatie: ==


ModelEenheden

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

Aantal Polen
8
Nummer van de fase
3
Nominale spanningVDC24
Nominaal toerentalRPM200040008000200040008000200040008000200040006000
Continu kraam koppelN.m0.0720.0720.0720.1440.1440.1440,2250,2250,2250.30.30.3
Nominaal koppelN.m0.0630.0630.0630,1250,1250,1250,190,190,190,250,250,25
Nominaal vermogenW132652265210439,57915852.5105157,5
Piek koppelN.m0,190,190,190.3750.3750.3750.570.570.570,750,750,75
PiekstroomA2.75.410,85.310.621.27.2514,529102030
Koppel constanteNM / A0.0740,0350.020.0740,0350.020.0740,0350.020.0740,0350.028
Terug E.M.FV/KRPM7.823,662.17.823,662.17.823,662.17.823,663
Rotor traagheidg.c㎡242424484848727272969696
Lichaamslengtemm414141616161818181101101101
SpanningsbereikVDC12 ~ 48
SnelheidsbereikRPM2000 ~ 8000
GewichtKg0.30.30.30,450,450,450.60.60.60.80.80.8

Hot Tags: 42zw3s serie, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, bedrijf, kopen, producten

Een paar: 42ZW3SA serie

Volgende: 33ZW3Y serie

Verwante producten
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd